FANDOM


Lp Imię 1 skok 2 skok Punkty Metry
Medal złoty Michał Bielewicz 143,5 m 133,5 m 293,5 pkt 277,0 m
Medal srebrny Bartek Biurkowski 135,5 m 143,5 m 293,1 pkt 279,0 m
Medal brązowy Artur Bała 138,0 m 138,0 m 290,0 pkt 276,0 m
4. Czarek Urbanowicz 140,5 m 134,0 m 287,3 pkt 274,5 m
5. Marcin Szywała 142,0 m 131,0 m 286,5 pkt 273,0 m
6. Krzysiek Morawski 131,0 m 142,5 m 285,3 pkt 273,5 m
7. Marcin Płonecki 139,0 m 135,5 m 282,8 pkt 274,5 m
8. Kacper Dukaczewski 137,0 m 137,0 m 282,5 pkt 274,0 m
8. Martin Kafka 139,0 m 133,0 m 282,5 pkt 272,0 m
10. Jan Sterba 136,5 m 135,5 m 281,6 pkt 272,0 m
11. Maciek Laskowski 137,5 m 136,5 m 280,6 pkt 274,0 m
12. Adrian Celiński 135,5 m 133,5 m 280,1 pkt 269,0 m
13. Piotr Iwaniuk 133,0 m 139,0 m 280,0 pkt 272,0 m
14. Grzegorz Klepacz 134,0 m 134,0 m 279,0 pkt 268,0 m
14. Mikołaj Szuszkiewicz 139,0 m 132,0 m 279,0 pkt 271,0 m
16. Martin Kafka Sr. 131,5 m 135,5 m 277,1 pkt 267,0 m
17. Jan Sterba Sr. 136,0 m 132,0 m 277,0 pkt 268,0 m
18. Piotr Majewski 136,5 m 133,0 m 276,8 pkt 269,5 m
19. Piotr Bąk 135,5 m 133,0 m 275,3 pkt 268,5 m
20. Dominik Mokry 132,0 m 134,5 m 274,8 pkt 266,5 m
21. Mariusz Iwaniuk 123,5 m 144,5 m 273,6 pkt 267,5 m
22. Maciej Wójcik 132,0 m 132,0 m 272,5 pkt 264,0 m
23. Wojciech Gawroński 133,0 m 132,5 m 271,8 pkt 265,5 m
24. Olaf Kryus 127,0 m 136,5 m 271,3 pkt 263,5 m
25. Antoni Cichy 130,5 m 132,5 m 271,1 pkt 263,0 m
26. Michał Smuśkiewicz 132,0 m 128,5 m 266,8 pkt 260,5 m
27. Adam Binczarski 133,5 m 127,5 m 264,6 pkt 261,0 m
28. Gabriel Jaroszek 125,5 m 131,5 m 261,6 pkt 257,0 m
29. Rafał Górski 128,5 m 131,0 m 259,8 pkt 259,5 m
30. Michał Gliszczyński 125,5 m 131,0 m 257,3 pkt 256,5 m
31. Patryk Kolasiński 129,0 m 126,0 m 256,5 pkt 255,0 m
32. Marcin Szmelter 125,5 m 125,0 m 252,2 pkt 250,5 m
33. Maciej Szczepkowski 124,5 m 126,5 m 250,6 pkt 251,0 m
34. Fabian Skowron 124,0 m 124,5 m 249,3 pkt 248,5 m
35. Qiu1985 115,5 m 117,5 m 221,1 pkt 233,0 m
DSQ Karol Wereszko
Kuopio K120Falun K115Ramsau K90Engelberg K120Chamonix K95
Harrachov K180Zakopane K116Otepää K70Hakuba K90Sapporo K120Pine Mountain K120
Liberec K90Liberec K120Liberec K120 (druż.)
Planica K185